İçeriğe geç

KOLTUK YIKAMA

Mesutlar koltuk yıkama firması olarak Bursa ev, hastane, diyaliz merkezi gibi yerlerde ücretsiz servisimizle birlikte yerinde koltuk, köşe takımı, baza, çekyat, kanepe, berjer, yatak ve sandalye yıkama hizmeti sunmaktayız.  Koltuklara sinen sigara, ter, idrar, soba kokularını son techizat makinelerimiz ile birlikte koltuklarınızı yıkayarak tamamen yok edebilmekteyiz.

Koltuklarınızın cinsine göre özel püskürtme ve vakum makinelerimiz ile birlikte en iyi temizlik hizmetini en uygun fiyatlara sunma prensibi taşımaktayız. Bunların yanı sıra makinelerimizde özel bitkisel deterjanlar kullanmakta ve yine lekeler için bitkisel olan leke çıkarıcıları kullanmaktayız. Koltuklarınızın ilk günkü gibi temiz ve güzel kokması için bizler koltuk yıkama konusunda siz müşterilerimize garanti veriyoruz. Koltuktaki lekeler ne kadar zorlu olursa olsun temizleme garantisi temizlik firmamız tarafından verilmektedir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmaktadır.

Firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşın ve müşteri kaydınızı yaptırın ardından yıkatmak istediğiniz ürün ile ilgili bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz ile birlikte size uygun gün ve saati belirleyin. Bilgileriniz uzman yıkama ekibimize ulaştırılacak ve belirlenen gün ve saatte evinize yada işyerinize gelinecektir.

Koltuk Toz Alınma Aşaması: Evinize yada işyerinize gelen uzman temizlik ekibimiz tarafından koltuğunuzun cinsine uygun fırçalar ile birlikte ilk önce koltuklarınızın üzerindeki tozlar alınır.

Lekelerin Çıkartılması: Tozlarından arındırılan koltuklar tek tek incelenerek leke kontrolü yapılır eğer koltukların üzerinde leke varsa özel deterjanlar ile bölgesel olarak leke çıkarma işlemi gerçekleştirilir.

Koltukların Yıkanması: Püskürtme makinesi hazırlanarak koltuklara püskürtme sistemi ile uygun su oranıyla birlikte deterjan püskürtme işlemi gerçekleştirilir. ardından bu deterjanın koltuğa iyice işlemesi için bir süre beklenir ve ardından yumuşak fırçalar ile tüm koltuk fırçalanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra tüm koltuk yüksek vakum gücüne sahip makineler ile vakumlanır ve tüm suyundan arındırılır. Tüm işlem bittikten sonra son kontrol yapılır ve eğer koltukta herhangi bir leke kaldıysa leke çıkartma işlemi tekrarlanılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir