İçeriğe geç

YORGAN YIKAMA

Mesutlar halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme, yorgan ve battaniye temizleme hizmetimiz de vardır. Yorgan ve battaniyelerin yıkama işlemleri çok titiz ve hijyenik ortamda olması gerekmektedir. Geceleri üzerimize örttüğümüz bu ürünlerin yıkama işlemleri %100 hijyen kurallarına uygun olarak yapılmalıdır.

Mesutlar temizlik şirketi olarak tüm yorgan ve battaniyeleriniz tek tek büyük sanayi tipi makinelerde temizlenir ve aynı teknolojik sistemle kurutma işlemleri gerçekleşir. Yorgan ve battaniye yıkama işlemlerimizde bitkisel deterjanlar ve doğal leke çıkarıcılar kullanmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda kuru temizleme de yapmaktayız.

Fakat kuru temizlemede kullanılan sistem kimyasal olduğundan evinizde küçük bebek var ise bu yöntemi önermemekteyiz. Sulu yıkama işleminde de tam olarak hijyen sağlamaktayız.

Büyük sanayi tipi tam otomatik makinelerde ve yıkama talimatlarına uygun olarak yapılan tüm temizlik işlemleri sonrasında yorgan ve battaniyelerinizin tam olarak temizlendiğinde emin olabilirsiniz.

Sipariş vermek ve daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir