İçeriğe geç

STOR PERDE YIKAMA

Mesutlar Stor Yıkama firması olarak Bursa’da perde yıkama hizmeti sunmaktayız. Perdenizin cinsi ne olursa olsun cinsine özel makineler ve deterjanlar ile birlikte perdeleriniz özenle yıkanmaktadır. İp perde, kadife perde, tül perde, Japon perde, fon perde, kruvaze perde, zebra perde, stor perde, jaluzi, şerit perde gibi perdeleriniz ücretsiz servis ekibimiz tarafından evinizden alınır ve evinize teslim edilir. Gerekli durumlarda perdeleriniz servis ekibimiz tarafından sökülerek servis ekibimiz tarafından takılmaktadır. Bizler uzman temizlik ekibimizle birlikte işini severek yapan ve yaptığı işin sonuna kadar arkasında durarak garantili temizlik hizmeti sunan İzmir’in en iyi perde yıkama firmalarından bir tanesi olmaktan gurur duymaktayız.

Özellikle bazı perde çeşitleri jaluzi ve stor perde gibi temizlemesi oldukça zor ve meşakkatlidir. Bizler sizin yerinize perdelerinizi teslim alarak en iyi şekilde temizlemekteyiz. En sorunlu perdeler ise bir türlü ilk günkü beyazlığına kavuşmayan perdelerdir. Zamanla sigara kokusundan soba isinden kalorifer isinden sararırlar ve ne kadar yıkarsanız yıkayın beyazlamazlar. Mesutlar stor perde yıkama firması olarak biz bu tip perdeleri zarar vermeden beyazlatma garantisi vermekteyiz.

Peki perdeleriniz nasıl yıkanıyor?

Yapmanız gereken sadece iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak müşteri kaydınız yok ise müşteri kaydı açmak olacaktır. Ardından yıkanacak perdenin cinsini bildirmeniz yeterlidir. Bu bilgiler uzman servis ekibimize bildirilir ve servis ekibimiz sizleri arayarak sizlere uygun gün ve saat belirler. Belirlenen randevu gün ve saatinde evinize yada işyerinize gelen servis ekibimiz gerektiği durumlarda perdelerinizi sökerek makbuz karşılığında perdenizi teslim alır.

Yıkama fabrikamıza getirilen perdeleriniz uygun deterjan ve son sistem makinelerimiz ile birlikte yıkama aşamasından geçirilir ve ardından kurutma ve kontrol aşamalarından geçirilerek sizlere teslim edilmek üzere tekrar randevulaşılır. Belirlenen günde teslim için getirilen perdelerinizin gerektiği durumlarda montaj işlemi yapılarak tarafınıza teslim edilir ve ücreti alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir